Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz vond #7950 üzenetére

    Nem veszek sem videokártyát, sem processzort. Akkor már tedd hozzá a lapot, mert egy abba meg PhenomII X4 fölé nem mehetsz, mert csak 20+4-es a tápellátása, és akkor már a tápot is, mert 350W négy maghoz, meg 5830-hoz már lehet vékony.

    Nem ettem meszet, hogy három eye candy sz*rért, ami évente kijön, azért öljek még súlyos tízezreket a gépbe. Így lett kitalálva annak idején, ez volt a koncepció, ez a gép így ár-érték arányban tökéletes volt megvételkor, pont annyit tudott, amennyire nekem szükségem volt, és -nem tudom hányadszor írom le- az a terv hogy nem is fejlesztek rajta semmit, amíg böngészni lehet vele. Csak játék miatt kellene fejleszteni. Tudod mennyi értékes értelmes játék van, amit még nem játszottam, de érdemes? Rengeteg. Tudod hány játékóra? Több, mint ezer. Ez nekem több évig elég, addigra az 5830 ócskavas lesz, és az 5670 is, de lesz*rom, mert ha elfogyott a nafta, akkor veszek egy aktuális konzolt, meg valami mai brazos szintnek megfelelő cuccot, és viszonlátás. Negyedéből meglesz annak a pénznek amit a gépre költenék addig.

    Nem fejlesztek. 1440-es monitort veszek. Ha tudtok mondani jót, akkor olyat, ha nem, akkor elleszek ezzel a CRT-vel amíg végleg be nem sötétül, vagy ki nem ég a szemem, aztán kukázok egy 1280-as HP-t valami céges selejtezésből 12-ért, 'szjónapot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák