Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reweall

    csendes tag

    válasz kukulec #58891 üzenetére

    Nekem nagyon bevált szép kép minőség, színek ami eleinte zavart hogy a két szélén lévő élnél a pixelek elsötétednek ha bizonyos szögből nézed bár még embert nem láttam aki olyan szögbe nézné a monitort (erre azt olvastam hogy a káva miatt van de nem értek hozzá szóval nem biztos) kb. 1,5 éve használom és szerintem megérte az árát igaz a mattos réteg és a glossy üveg között nagy különbség van a glossyt én szebbnek látom de amíg nem volt itt addig ez is gyönyörű volt az előző Samsungomhoz képest USB-k teljesen jól működnek én DisplayPort kábellel használom de volt már HDMI-is. Csatiból van rajta bőven az biztos. A talp az valami eszméletlen amíg nem láttam azt hittem egy kis műanyag ami kicsit fel van turbózva hogy forgathasd a monitort... de nem nagyon masszív cuc (súlya is van). Főként játékra vettem igaz majd 1 éve eladtam az akkori kártyám így mondhatnám nem igazán tudtam kihasználni,de arra is teljesen jó elég alacsony az Input Lag-ja. Akkoriban azt hiszem hezitáltam hogy ez vagy egy S2740L csak akkor még úgy volt hogy lehet tükröződni fog nagyon... de szerintem mindegy lett volna hogy melyiket választom. :D mert az S2240L amit most vettem is jól teljesít ha tehetem volna S2740L-t vettem volna most. Szakmai oldalról nem nagyon tudok mit mondani az nem az én asztalom. :)

    A talpról jut eszembe valakinek van valami ötlete hogy az S2240L-re honnan tudnék szerezni talpat mert azt sajnos az eredeti tulaj kukázta (pontosabban átalakította) szóval most így elég érdekesen áll az asztalon és sok helyet foglal.

    Előre is köszönöm aki ebben tud segíteni!

    Youtube/Steam/Origins/etc.: Reweall

Új hozzászólás Aktív témák