Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz Brekk #49639 üzenetére

    "szóval megint lukra futottál."
    A férfiak szeretnek lukra játszani :)

    "Több EIZO monitorunk van mint NEC. Sőt NEC-t csak rendelésre hozunk, szóval megint lukra futottál."
    Az jó :))
    Vannak kirakva állandóan, vagy csak a Dell-ek vannak? Ha ki van állítva 4-5 Eizo akkor megyek majd. Amit szívesen megnéznék egymás mellett az a SX2262 csak mert pva, CS230, meg a CX241. A CS230 kapott valami réteget mint a kifutott CX240, hogy nincsen glow? Egyébként hol lehet megnézni az összes Eizo monitort?

    (#49640) Isual
    Nem tudom neked mi bajod van, egyszer sem hozzád szóltam, leállíthatnád magad de gyorsan. Amikor te rám írtál privátban én tisztességesen válaszoltam, te még válaszolni sem tudtál az utolsó privátra. Innentől kezdve nem tudom mit akarsz, jó lenne ha hanyagolnál. Egyébként te vagy az oázis szónoka? Akkor miért tagadod le folyton, hogy ott dolgozol? Az aláírásod szerint is a boltban dolgozol, folyton nyomod nekik a promóciót.

    "hogy hosszasan teszteli, "
    Akkor mégis csak az oázisban dolgozol, miért tagadod?

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Új hozzászólás Aktív témák