Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Celithrandi #121863 üzenetére

    Nem láttam az előzményeket, de: AdaptiveSync az a FreeSync leánykori neve. Elsősorban AMD fícsör, szóval ha AMD kártyával nem megy, akkor ott csúnya árulás van. :)
    A Dell márkát pedig középmezőnybe tenném jó esetben is, de nekem rövid ismeretségem után a márkával is felemás véleményt hagyott bennem: technikai támogatás az jóindulattal is hagy némi kívánnivalót maga után, szoftveres támogatás az borzalmas (DUCCS gyári szoftver egyszerűen nem működik és csesznek rá évek óta, pedig hardveresen kalibrálható "komoly" monitorokról van szó), a monitorokban lévő funkciók sokszor implementációs hiányosságoktól szenvednek (kiszürkülnek beállítások bizonyos üzemmódokban, amivel épp csak arra nem lesz jó a monitor, amire vetted - a szervizes tagok a support fórumán erre meg csak annyit mondanak, hogy akkor vegyél NEC-et vagy EIZO-t), és a panel teljesítménye se kiemelkedő (a mostani M32U "gamer" monitorom precízebben kalibrálható, mint a kifejezetten színmunkára való 100% aRGB Dell monitorom :W ).
    Szóval a Dell-ről nekem nem épp a "komoly" jelző jut eszembe először. :D
    A belépő márkáknál (Acer, stb.) egy picivel jobb, ennyi.

    Disclaimer: a véleményemet arra az egy mintára alapozom, amivel közelebbi ismeretséget kötöttem: UP2716D.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák