Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    válasz quailstorm #42687 üzenetére

    E vélemény kifejtésed után, ezt így ebben a formában, akkor hinném el, ha mondjuk mindenféle Mobil OS-t fullra ismernél architektúrális szinten. Ebből kevés ember van a világon, kétlem hogy közéjük tartozol, de ezt ne sértésnek vedd. Ezzel azt kívántam jelezni hogy szerintem erősen kritikus vagy: "nincs igazán jó telefon" ez erős túlzás kijelentésed meg főleg, hiszen ehhez olyan iszonyat kemény tapasztalat kellene hogy valaki ezt alátudná aknázni, vagy nem, mert ilyet nem jelenthet ki! :(

    Én vagyok az a mobilos egyén akinek akár belehetne mesélni sok dolgot a telefonokkal kapcsolatban, mert tényleg laikus vagyok. Öreg telcsim van nekem, és évekig nem követtem a mobil világot. Most akarok belépni a modern mobil világba, és hát az Androidról hallok jót s rosszat. Kinek higgyek? :(

    Tesóm etet hogy Iphone az isten, vegyek azt. Ő mindennap nyomogatja, igaz panaszkodni még sosem panaszkodott rá. De az meg drága. Azon a pénzen fejledtebb telcsit veszek, igaz Androidosat. Szóval nem tudom. :F

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák