Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mexildos

    aktív tag

    válasz tisn #2077 üzenetére

    Munkahelyemen is volt ilyen masina. Újkori ára 300e volt valaha kb. Igazából még nagyon régen vettem egy fekete fehér lézert használtan azt hiszem ennek az elődje volt. De azóta is jól megy (persze ez nem általános igazság) :). Igazából az 1-2 éves nyomtató garanciákkal nem lehet megfogni hiszen 1-2 évig általában nem is lesz ezeknek baja.
    Néha érdemes használtat is nézni mert jobbat kaphatsz jobb áron. Persze meg kell nézni mit veszel. Mindenképpen érdemes teszt oldalakat (képeket, doksikat nyomtattatni vele vásárlás előtt. Duplex, egységet megnézni etc...

    Mert amennyibe kerülnek néha az újak agyam eldobom... viszont többet egyik sem nyújt, maximum szép a design. Engem például hidegen hagy az, hogy lehet-e wifiről meg Bluetooth-ról küldeni rá anyagot. Ez már ilyen vakítás részben. (színes esetében is előszőr kép korrekciók és utána nyomtatás)
    Én még nem égettem meg magam nyomtatóval használtan, persze van amire én is rá fogok majd költeni hiszen épp most állok színes lézer vásárlása előtt és például fényhenger tuti cserés lesz benne. De újonnan az a nyomtató anno 600e volt míg használtan alig pár tíz ezer. A maiak sem hiszem hogy dimenziókkal jobbak lennének, de ezt majd valaki elmondja.

    Persze van amiből én sem vennék használtat de az más HW egység.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák