Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kekmen

    senior tag

    válasz Csápájev #29708 üzenetére

    Akármelyik, csak van amit manuálisan állítasz, van amit automatán tudsz. Egyébként amikor én voltam klímavásárlás előtt, hasonló szempontokat is figyelembe vettem. Ma már tudom, hogy teljesen felesleges. Ha jól van méretezve a gép és jó a telepítés, kb. be- és kikapcsolod majd egy pár hét után. Nyáron beállítottam egy fix 25 fokot, egy szöget amerre ha fújja a hideget nem zavar és szeptemberig hozzá se nyúltam. Láttam az alaprajzot a te esetedben. Én személy szerint az ágy fölé tenném az ajtóval szemben, így könnyebben átmegy a másik szobába is, de mivel ez nem ventilátor, csak minimálisan lesz jobb. Az ágyra nem csapódik le a hideg, ugyanis hűtésnél vízszintesen van a terelőlapát (legalábbis így érdemes használni).
    Az általad megjelölt hely is jó lehet, sok különbség nincs, az a szoba biztosan hűvös lesz és átvándorol a másikba is idővel. 2-3 fok különbség azonban szinte biztosan lesz.
    Én Mitsubishit vennék a helyedben, nekem az van. Csendes (bel és kültéri egyaránt), megbízható típus.

    "Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

Új hozzászólás Aktív témák