Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz ZnVjaw0K #20626 üzenetére

    eleve nem hiszünk egy olyan szenzornak ami hőforrás közelében van, mérj úgy pontos hőfokot egy 15-20 m2-es szoba "közepéről" hogy a szenzorod mögött egy full hideg fal van, a belépő levegőd a szoba átlaghőmérséklete fölött van pár fokkal (ui. a meleg felfelé száll) és egyébként a gépházban ehhez képest is melegebb van valamivel lévén itt fűt...

    szóval szerintem kb. tippeli hogy milyen hőmérséklet lehet a helyiségben, dombon ülő vadászkutya legyen aki ott a kisdobozban ülve megmondja hogy az ismeretlen méretű ismeretlen fizikai tulajdonságokkal (hőtárolás, huzat, benapozottság) helyiség átlagpontján milyen meleg van éppen.

    egyszerű, alkalmazod az érzékelés csodáját a bőrödbe épített milliónyi bioszenzor segítségével és kb. 3 alkalom alatt betippeled, hogy neked ott 21/24/27 fokra állítva kellemes a hőmérséklet aztán nem piszkálod. tada.wav

    engem ennél sokkal jobban zavar a daikin trágya távirányítója, ez az átlépegetünk felfelé körbe mindenen hogy egyet lefelé lépjünk taktika már a '90-es években is ciki volt. megboldogult teniszes* kvarcjátékomnál még elment amit anno ereklyeként hoztak haza a mariahilferről hogy kisfiam ez már a nyugat.

    *amin egyébként "racing" volt feltüntetve mint játék de ügye nem igazán volt alkalom visszamenni reklamálni.

    [ Szerkesztve ]

  • Chaser

    titán

    válasz ZnVjaw0K #20626 üzenetére

    Tovabbra is ott tartunk, h statisztikanak ez nagyon keves, modellenkent tobb 10e, ha nem 100e darabokat adnak el, olyan meg ebben az esetben nincs, h daikin, xyz modell van
    Kerdezzetek meg windyt, lehet az adott tipusnal az ugy mukodik, de lehet akarmilyen baki
    A "japanbol" ezek belepok egyebkent, ahogy ebben az arkatban minden japan belepo, es gondolom ettol fuggetlenul stabilan mukodik nalad is, nekem a km van ha jol remlik, nem tapasztaltam hasonlot

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák