Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    válasz slayer007 #10305 üzenetére

    Ha elromlik a klímád, a szervízt kell hívnod, nem a boltot.
    Ezért egyszerűbb attól venni a klímát, aki fel is szereli. :)

  • xxxjjjkkk

    senior tag

    válasz slayer007 #10305 üzenetére

    Na elmondom az én blackfridayomat.

    Ugye az volt kiírva, hogy pirkadatkor indul, de előtte küldenek fél órával emailt, olyan indulót állítottam a telefonon az email érkezésre, hogy még a szomszéd is felkelt, meg asszony telefonjára is, külön email címre.
    hajnali 1 kor küldtek emailt, fél óra múlva semmi, 3 ig vártam, aztán váltásban aludtunk, és közbe frissítgettünk.
    És közben jöttek az emailek.
    A gyors sávba, még előző nap bekészítettem, az összes linket a termékre ( a 80 ezres LG 3d tv).
    Aztán valamikor 6:43 fele bejött az oldal, azonnal nyomtam neki a gyorssávból, kosárba raktam, eltűnt, aztán a vissza gombal ügyeskedtem, elfogadta, lefagyott az oldal tulterhetle stb, de valahogy küldtek emailt. Megnyugtatták, a szitkozódó tömeget a facebookon(mivel csak az jött be, állítólag ügyfélszolgálat sem volt), hogy aki kapott emailt annak megjött.

    Aztán jött a kiszállítás: mondták előre, hogy 1-2 hét, mire kiszállítják, de az oldal adott választási lehetőséget, persze csak másnap, amikor visszajött az oldal. Be is jelöltem a legközelebbi időpontot, persze nem jött, az időpont meg tolódott, aztán jött az email, hogy "Rendelésed átadtuk a DPD Futárszolgálatnak, melyet 2015-12-01 szállít ki."(13h), holnap jönnek, és jöttek. De előtte semmi. Meg előtte két nappal írtak emailt, hogy nyugodjon meg mindenki, majd kiszállítják.

    Szóval összességében én jól jöttem ki, mert meg lett a tv. Mások már nem, és így sem egyszerű.

    "Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

Új hozzászólás Aktív témák