Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tottu

    senior tag

    Sziasztok,
    Nagyon elgondolkoztam a mostani 2 éves klímánk cseréjén, mert zavaróan hangosnak tartom. A mostani klíma típusa: Panasonic KIT-PZ35WKE

    Garanciában cseréltettem benne kompresszort és még "extra" rezgéscsillapítót is raktak bele, de továbbra is ez az eredmény ~6°C és alatti külső hőmérséklet esetén: [link] Ez kb. 65dB körüli zajszint.

    Gondoltam kinézek másik klímát, és az itt ajánlott klímák között is azt láttam, hogy a kültéri ott is elérheti a 60dB körüli értéket specifikáció szerint. Kifejezetten a Midea MOP-12-SP Oasis Plus és a Fisher FSAIF-Nord-123AE3 Nordic klímákra gondolok. Egy Gree GWH12ACC-K6DNA1D Comfort X esetében már jobb értékeket látok.

    Eléggé tanácstalan vagyok, hogy megérné-e cserélni a klímát, mert azért nem akarok kiadni +100-150k-t, hogy alig legyen halkabb a klíma.

    Hátha van itt 1-2 szakember: szerintetek ezt a rezonálás / kompresszor hangot lehet javítani? Vagy érdemes cserélni a klímát?

    [ Szerkesztve ]

    "A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

Új hozzászólás Aktív témák