Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz bajnokpityu #25074 üzenetére

    A Daikin klímák képesek télen is hűteni, ha aktiválják a szerver üzemmódot, ez egy dip kapcsoló általában.
    Lehet más japán gépeknél is van erre lehetőség ezt nem tudom.

    (#25089) -secret-
    Kihivsz egy két klímás céget ingyenes felmérésre, kapsz ajánlatokat akár többet is több fajta géppel, aki csak egyetlen márkák eröltet, azt elhajtod, azt is elhajtod aki csak kinait ajánl.
    Ezekután gyere vissza amikor már van ajánlatod egy pár típusra.
    De vakon, annyit lehet mondani, hogy valamely japán gyártó legyen a 2,5 kW környéki teljesítménnyel.

    A szerelés úgy megy, hogy kék kártyával rendelkező szerelő teheti csak fel, aki be van regisztrálva a klímavédelmi hatóságnál.
    Klímát eleve csak olyan vállalkozás szerezhet be, aki szintén be van regisztrálva, legegyszerűbb ha aza vállalkozás szerzi be, aki be is szereli.

    (#25127) boroskarcsi
    Hagy résnyire nyitva az ablakot, vagy nyitsd ki bukóra.
    Ettől nem lesz magasabb a számlád, vagy minimálisan, mert éjszaka kint is kb olyan hőmérséklet van, mint a beállított nálam 23 fok éjszakára.
    Ezáltal többet dolgozik, és nem szaglik annyira.

    (#25136) mh197
    A Daikin legendásan halk kültérivel rendelkeztek, még az on/off os időkben is.
    Ez nem jelenti azt, hogy a többi japán gyártó kültérije hangos lenne immár az inverteres időszakban.

    (#25141) mh197
    A Whirlpool nem gyárt klímát, egy átverés, valami kinai van átmatricázva rá.
    Daikin, Mitsubishi Electric, Fujitsu, Panasonic, Toshiba, Hitachi, mint jobbak, kültéri zajszint szempontból.
    Sajnos elkövetted azt a hibát, hogy klímát csak normális klímás cégtől....
    Ha teheted álj el a vásárlástól, mert folyamatosan dühöngeni fogsz, és a vége úgy is az lesz, hogy beszerzel egy normális klímát.

    Nekem egy Daikin fix es 2,5 kW os van, tetőtérbe szerelve, a kültéri a ház lábazatán van, családi házról van szó.
    Semmi hang nem jön be.

    (#25143) Rolly
    Milyen magasan van a kiállás ?

    (#25154) DUB Inc.
    Lehet valami piros cuccal fujták be karbantartás alatt.

    (#25174) Tailor21
    Nekem jelenleg fix fordulatos klímám van, Daikin 2,5 kW 13 éves
    Légterelő a távval beállítva vízszinteshez legközelebb, az enyém még nem tud sem vízszintesen sem függőlegesen fújni.
    Venti kis fordulaton

    (#25199) Namiren
    Mekkora helységben használod, és milyen jellegű az?
    Tegnap nekem sem ment 26 alá, igaz nem is akartam volna, mert rossz lett volna bejönni, a meleg lépcsőházból, lévén csak ebben az egy szobában van klíma a házban.
    Ez egy on / off os, igaz a legkisebb ventit használom.

    Tegnap 1:40 kor indítottam 29,8 °C volt reggel 09 környékén már 23, nem tudom mennyi ideig tartott neki, de levitte, igaz ekkor már kint is hjülhetett az idő.

    (#25181) Csabroncka
    Igen, ha inverteres, ill. nem csak 1 szobáról van szó, egy családi házban.
    Ha csak hálószoba amit csak éjjel használnak már borul az elmélet.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák