Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krx21

    nagyúr

    válasz Daffchy #2097 üzenetére

    MIDEA ennél olcsóbb kategóriát kerülném... Egy dolgot általában tudni kell: a kiváló eszköz és a legjobb ár nem mindig jár együtt... Mérlegelni kell kinek mennyire fontos... Hány év múlva szerelteted fel a másikat... Akár milyen árat mondunk, mindig lesz valaki akinek az is drága és az auchan-ban kiállított demó klímát akarja fél áron megvenni... Én azt taglaltam, hogy szerintem az inverter megéri az árát... Mindenkinek mérlegelni kell mennyit szán rá, de nem feltétlenül kell megideologizálni a legolcsóbbat... Ha nagyon sok pénzem lenne és családi házban laknék biztos, hogy a legkomolyabb daikin klímát venném, mert tudom, hogy azt 10 év múlva is be fogom tudni kapcsolni, igen nagy örömmel...
    A skála egyik vége a kínai, áruházi on/off, a másik pedig a japán inverteres... A minőségi különbségek minden jellemzőnél kimutathatók... Ezen a skálán a olcsóbb inverterestől merném ajánlani...

    Egyik barátom mondta: szerezzek neki klímát, szerelővel, de drágállotta a készüléket is és a szerelőt is...
    Helyette bement egy áruházba és megvette a létező legolcsóbb klímát és a legolcsóbb Mekk Elek szerelte fel neki... Büszkén mondta, hogy 70e. alatt megvolt az egész... Utána kifaggattam és kiderült: hogy a klímát nem vákuumozták ki és nyomás teszt sem volt, stb (azt sem tudta mik ezek...) De működik!-mondta..
    Majd ebben a melegben megpróbálta bekapcsolni 2-3 hónap után: Izzadt rendesen... Nem fúj hideget egy picit sem... Persze ez csak véletlen... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák