Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemethchek19

    aktív tag

    válasz #98593280 #54546 üzenetére

    mATX lap lesz. Előreláthatólag az MSI h97m-g43.

    Én is úgy gondolom, hogy VGA nélkül a hőtermelés sokkal visszafogottabb. Amit mondasz, hogy a silencio házak zajcsillapítás terén nem sokat érnek, hallottam már többször is. Én meg pont azért fordultam a típushoz, de így tárgytalan annyi pénzt kiadni érte, ha még a szellőzése is gyenge. Igen már beszéltük, hogy nálam pénzkidobás lenne a Nanoxia DS 2, de még mindig ott tartottam talonba, mert nem találok egyszerűen megfelelőt az igényeimnek. Az ár/érték fontos. Nem szeretnék sok pénzt kiadni rá ha nem muszáj.

    Már párszor beszéltünk a témáról, hogy Hang/Zeneszerkesztéshez lesz a ház. CPU, Ram igényes dolog szerintem. Nem azt mondom, hogy teljesen némának kell lennie, de fontos hogy a jó sound kikeveréséhez, ne szóljon bele a Pc-m hangja.

    Jó kábel menedzsment, ne legyen hangos, hogy tudjak a zenei hangokra koncentrálni, és persze nyáron se süljön meg 30 fokban, hogy agyonra kelljen pörgetni a ventiket, amivel a zaj megjelenne.

    Nem igazán értek sajnos hozzá, eddig laptopom volt, szóval elnézést, a sok kérdésért.

    Köszi az eddigi válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák