Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ANOka

    őstag

    Üdv!

    Úgy döntöttem, hogy nekifogok egy új gép építésének. Az alkatrészek megvásárlását lépésenként (kb. havonta) tervezem, ahogy a rávaló megvan. (Addig használom a jelenlegi, elavult gépet.)
    Először a számítógépházzal kezdeném, mert az "nem romlik meg". :D

    Van egy Cooler Master Silencio 652S házba épített másik gépem. A ház bejött, azt gondoltam, hogy veszek még egy ilyet, de úgy nézem, hogy az már - sajnos - nem kapható.

    Mit ajánlotok helyette?
    A legfontosabb szempont, hogy minél csöndesebb gépet lehessen bele építeni, majd következik a könnyű szerelhetőség és a lehető legtöbb HDD/SSD bővítőhely.
    Az ár a jön a sor végén, mivel a számítógépház cserélődik a legritkábban. Viszont RGB/üveglap panel, minden egyéb felesleges megjelenési csicsa nem kell. (Az nem az én stílusom: a letisztult, funkcionális formákat szeretem.)

    Hirtelen a be quiet SILENT BASE 801-es házát találtam, ami elsőre ránézésre a legjobban hasonlít a fentebb említett Silencio 652S-hez.
    Van ennél jobb alternatíva?

    Egyéb infók:
    - Vízhűtést nem tervezek, mert a pumpa hangosságáról is hallottam.
    - A gépbe AMD Ryzen procit tervezek (hogy konkrétan milyet, az még a jövő zenéje).
    - VGA kártyából is - ha kell - a leghalkabbat, akár passzívat, mivel nem szoktam játszani.
    - Túlhúzást nem tervezek, alap órajel közelében szoktam üzemeltetni az hardvert.

    :R

Új hozzászólás Aktív témák