Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz Black_Sheep #54734 üzenetére

    Mitől magas ez a hőfok?
    A hexus tesztjében is 70 fokra melegszik, csak 5 fokkal melegebb a Nanoxiádban jelenleg.
    Igaz azt sem tudjuk, mikor mérted ezt, lehet hogy 33 fokos szobában?
    22 fokosban meg csak 65 fokos lenne?

    A hexus adatait nézve, a kártyád nem tartozik a halk VGA karik táborába,
    ezért azt elvárni tőle, hogy csendes legyen, ráadásul úgy, hogy gyárilag még overclock-olva is van,
    nem biztos hogy jogos.

    Azt sem tartom kizártnak, hogy mivel baromi hosszú, 30 és fél cm, emiatt radikálisan megváltoztatja szinte mindegyik ház szélcsatornáit, a Nanoxiáét is. Emiatt pl. lehetséges, hogy gyengül a ház hűtése, azokhoz a VGA kártyás kiépítésekhez mérten, melyek pl. rövidebbek.

    Szerintem ezt a kártyát, ezt a húzott i5-öt, egy jobban szellőző és nem hangszigetelt házba kellett volna tenni, nem ebbe. Bármennyire is hűt aránylag jól egy hangszigetelt ház, szerintem nem kifejezetten gémer célokra van kitalálva. Halk gépet nem úgy kell építeni, hogy veszek hangosan hűtő cuccokat és egy hangszigeteléstől várom el a csendet, hanem halk és mindamellett hatékony hűtéssel kell alkatrészeket vásárolni, azokat pedig egy szintén halk hűtéssel bíró, minőségi házba tenni.

    "1. az egyik lába mozog, a tartópöckök ki voltak törve (szerelés után vettem észre)"
    "4. a bekapcsoló gomb vezetéke 2 hét alatt megadta magát."
    "5. az USB 2 kábele szintén döglött"

    Ezeknek mi köze a DS2 értékeléséhez?
    Egyedi gyártói vagy szállítás során keletkezett hiba, garanciális kérdések.

    "2. a lemez kézzel könnyen hajlítható"

    Melyik lemez?

Új hozzászólás Aktív témák