Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz Honzi #21740 üzenetére

    Kis olvasnivaló amiben ezt is leírom: Bemutató

    De ha nem akarsz olvasni, akkor leírom ide is, a legkevésbé felszerelt a Core Shinobi, ebben nincs gyorszár a merevlmezekhez, nincs plexis ablak, és nincs ventillation mesh, szellőzőrács a front panelen, se ventik. Uána jön felszerltségeben amit linkeltél, az a default Shinobi, ahhoz egy ventit kapsz, és kapsz fekete rácsokat és logót az előlapra. A legjobban felszerelt ami nekem is van, a Shinobi Window, ehhez 2 venti jár, van plexi, van gyorszár, van logó és szellőzőrács is. üdv

    más: valaki 12.000-et akart adni a házamért,mondtam, hogy no way, új ára 20K fölött van, nem vagyok hülye.. azt válaszolta, hogy 17.000-ért vesz ilyet újonnan a boltban, mondtam, hogy akkor vegyen -> majd jött a kissé sértődött válasz, hogy ha pluszban meg kell vennie azt a 4 ventit amit én eltapsoltam az még plusz 10.000 forint neki, írtam neki, hogy ehhez gyárilag csak kettő jár -> az őt nem érdekli, ő négyet venne bele, ami 10.000 merthogy ledest akar, majd belinkelte a sima shinobit, hogy az csak 17.000 újonnan és, hogy az áfás ár, ezért a 12.000 amit kínál igen is még sok is. :Y ha nem értitek nem bennetek van a hiba, én sem értettem :D

Új hozzászólás Aktív témák