Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tails111

    aktív tag

    válasz Nestor16 #16347 üzenetére

    Beállítottad a hangszín szabályzó részét? Igen ott valami gond van annak sokkal jobban kellene szólni.

    A sok vacak között ott van a grafikus equalizer ezt muszáj beállítani mert alapon 100.000K kártya is szarul szól.
    Azt hogy a többi hangszín kiemelést egyéb digitális beállítást nem használod az nem gond.

    [ Szerkesztve ]

  • Nestor16

    senior tag

    válasz Nestor16 #16347 üzenetére

    Üdv újra.

    Nos változott a felállás. Megvettem a Modecom 120-as hangfalat.
    A hangfal dobott az összképen, már elég jó hangzást nyújt. (Csak annyi a bajom vele, hogy picit zúg, nem vészes de mégis jobban, mint másnak... ) A bökkenő még mindig az, hogy itt sincs különbség az alaplapi hangkártya és az U7 között...
    Vissza fogom szolgáltatni az eMagnak, ez így fölösleges vétel.

    Most a következő kérdésem, hogy melyik az a hangkártya, aminél már érezhető a különbség?
    Feltételek még mindig adottak:
    - legyen külső
    - nem kell semmi extra funkció, 2.0-s hangfal lesz csak rákötve, meg max később füles
    - az tök jó lenne, ha lehet kapni Magyarországon, de szívesen rendelek külföldről is, csak azzal nem tudok mit kezdeni, ha mégsem tetszik (tehát, akkor úgy venném, hogy elégedett legyek vele és ne kelljen továbbadni)
    - az ár most nem lényeg (50k-nál azért ne legyen több :DDD ), arra vagyok kíváncsi, hogy melyik ad számottevő különbséget az alaplapihoz képest

    Eddig egy Musiland Monitor US 02 Dragon és az elődje (01)-es a kiszemelt, mert ennél van különbség azt mondják. A divatmárkákból már elegem van, több esetben is szívtam már vele...
    Milyen lehetőség van még?

    Köszi a segítségeteket! :R

    Üdv, Dávid

Új hozzászólás Aktív témák