Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sepsi0

    őstag

    válasz RetepNyaraB #13374 üzenetére

    Szia!

    Felraktam én is a Gamespirit (vagy mi a a neve, mert most nézem nem jó már a link, nem él honlap...) 2.72 drivert, mert azt írták a fórumban, ha játékra fülessel kell, akkor azt kell felrakni.
    Ez ugye azért jó mert nem kell szórakozni semmit, csak leszedi a régi drivert, újraindul a gép és megy fel a moddolt (nem kell F8 meg digitális aláírás...).
    Hát... működik a dolog Bf3 alatt, de megmondom őszintén még tesztelem HD600-on. Mindegyik beállítást (dolby, Dts, ...) tesztelgetem, van ahol kevés a mély, vízhangos, ...
    Nekem az a baj, hogy az új lapomon egy pci-e hely lenne (van 2db pci sín de az egyiket a vga kártya takarja, másikra meg rálóg. A maradék pci-e pedig nagyon közel van a vga hűtéséhez, nem akarom hogy bekavarjon a légáramba. Tehát nekem csak USB vagy az alaplapi maradt. Lehet beruházok egy USB-s kártyára bár itt azt írjátok csak laptophoz való és akkor is ha nagyon muszáj...
    Az előző lapomon jobban szolt a fejhallgató, most néztem azon volt erősítő.
    Összegezve eddig nem az igazi, de jobb mint a semmi. Próbáltam a Razer programját, hát az még ennyire sem volt jó.

    Alaplap GA-B85M-D3H Realtek® ALC892 codec
    Vga R9270X-DC2T-2GD5

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák