Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • baluka26

    veterán

    válasz AMDFan #46261 üzenetére

    DT1350 van (Ó)budán. Contaxg-nál, esetleg egy K550-et meghallgathatsz fizik-nél.

    HD25-ben én simán végignéztem a Becstelen brygantykat, az két és fél óra :)
    Nem.

    HD25-öt adok kölibe Budán, ha kell.

    Az meg Góglé. :D

    [ Szerkesztve ]

    They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

  • contaxg

    veterán

    válasz AMDFan #46261 üzenetére

    Még az jutott eszembe, hogy igazi budget megoldás lehet, főleg a telcsid ismeretében (nekem c3-00 van), a Shure SRH240. Igaz, hogy kevésbé szigetel mint az előbb említettek, de ennek inkább analitikusabb (K601-es) a hangja és nem is vészes az ára. ;)

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

  • #71562240

    törölt tag

    válasz AMDFan #46261 üzenetére

    Néhány szóba került típusról:
    Hordozhatóság-hangminőség-UFO-naknenézzenek háromszögben szerintem is az egyik ideális megoldás lehet a Focal Spirit One. (Közepesen szigetel.)
    DT100 jóféle hangú, de nehezen hordozható és UFO-nak néznének benne, elég érzéketlen. (Közepesen szigetel.)
    Marshall Major a kipróbálók 80%-a szerint tompa, 20%-a szerint kifejezetten bőséges és részletező magasai vannak. Az igazság a kettő között van. Inkább a felsőbasszusa jó, a mélybasszusa el tud fogyni. Jól hordozható (jól-közepesen szigetel) és UFO-nak sem néznének benne. (Nekem ilyenem van, dícsérni szoktam, ez riasszon el tőle. ;] )
    DT1350 eléggé le tudna nyűgözni, de valóban drága és eléggé érzéketlen.
    HD25 tényleg kényelmetlen, de a hangja miatt megéri, és elég jól szigetel.
    Klipsch Reference One hangja nem teljesen olyan habitusú, mint a hangdobozaik (nyilván ez nem is igazán lehetséges fejhallgatóban), de valószínűleg tetszene, ha kipróbálnád. Viszonylag hordozható, viszonylag szigetel, viszonylag UFO-naknézésmentes. A görbéje ne zavarjon.
    Shure 440 vita nélkül jól szól, kevésbé hordozható, kevésbé szigetel, eléggé UFO-naknézős. Shure 240 helyett inkább 440.

    Nem került szóba:
    A keretednél kicsit drágábban B&W P3. Újdonság, próbáld ki, nagyon jó hangja van (de ugyanolyan megosztó lesz a hangja, mint a már ismert P5-é - lásd ár/érték arány), jól hordozható, viszonylag jól szigetel, UFO-naknézésmentes, közepesen érzékeny.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák