Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz dudika10 #41295 üzenetére

    Persze, tény, hogy egy K321 típusú és kategóriájú fejhallgatóval kapcsolatban eleve kevés értelme van kiegyenlítettségről, semlegességről és "monitorosságról" beszélni, csak azért voltam kénytelen ezzel példálózni, mert erre a típusra kellett reagálnom, mivel ilyenje van a kollégának, és ehhez viszonyítva fogalmazta meg az elvárásait az új fejhallgatóval kapcsolatban.
    A D1100 mélyeltúlozottságát pedig kibeszéltük, számomra ugyebár nem eltúlzott, sőt, én éppen elbírnék még többet is, merthogy én hangdobozon szeretek zenét hallgatni, és a hangdoboz hangjához (zárt hangdoboz hangjához) közelálló hangot keresek fejhallgatón is, és azt tartom kiegyenlítetten szólónak. (Amit a hangversenyen is hallok a MüPa-ban vagy a Zeneakadémián...) A D1100 hangja pedig ilyen értelemben még mindig eléggé "fejhallgatós" hangú, még mindig kicsit távol áll a hangdobozos jellegű hangtól. Ahhoz akkor már (persze alacsonyabb minőségi fokozaton) jóval közelebb áll például a Denon D510 vagy D310, na azok tényleg mélytónusúak. De még azok is csak fejhallgatóként mélytónusúak, ugyanis hangdobozként az olyan tónus körülbelül átlagos.

    (#41296) szakibá...: A frekvenciajelleg-görbéje alapján nekem se jutna eszembe D1100-at venni. :D A többit lásd fentebb.
    Szerk.: Melyik Meizu?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák