Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz nyunyu #9804 üzenetére

    Azért meg szokás különböztetni, hiszen mégis csak más jellegű a megvilágítás eszköze (azon kívül persze, hogy LED).
    A fényképezőgépes dolgot még nem próbáltam.

    Mostanában gyárt valaki a Razer-en kívül infra-val komolyabb egeret? Nem nagyon láttam máshol ilyet és érdekelne, hogy miért nem terjedt el jobban.

    Más:
    ------
    Nem volna rossz, ha a 3.5G-technológiára épülve jönne egy új Diamondback. Egészen beleszerettem ebbe az egérbe (mondjuk régebben volt sima Magma-m, azt is nagyon csipáztam). :B
    A nyikorgó bal klikk-szindrómája előjött, de igazából már megszoktam. Orvosolható lenne, ha szétszedném, csak valahogy nincs kedvem nekiállni. :DDD Sosem értettem amúgy, hogy miért nem lehet a csavarokat egy süllyesztett furatba rakni és miért kell állandóan tappancsok (DB, MS 1.1) vagy matricák alá súvasztani (pl. Logi MX-ek)... Garanciáztatáshoz van köze (hogy látsszon, ha belenyúltál) vagy szimplán csak ennyire gyökerek a mérnökök?

    De mindig keserűséggel tölt el legbelül, hogy minden olyasmi, ami a szívemhez nő
    a) már nem gyártják, szóval küzdeni kell a beszerzéssel - főleg, ha újat akarok
    b) amikor találok még egy olyat, ami korrekt, nincs éppen pénzem (hogy betartalékoljak a fiók mélyére)
    Soha nem értettem, hogy ha valami sikeres, akkor miért kell leállni a gyártással...

    Balazuz:
    "Ha viszont nagyon leveszed ezeknek az új egereknek a DPI értékét, mondjuk 800 alá akkor meg kurva nagy utakat kell megtenni ahhoz hogy lekapcsoljam a gépet.."

    ~10 cm az qrva nagy út?

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák