Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Findzs

    addikt

    válasz Synthwave #9806 üzenetére

    "Sosem értettem amúgy, hogy miért nem lehet a csavarokat egy süllyesztett furatba rakni és miért kell állandóan tappancsok (DB, MS 1.1) vagy matricák alá súvasztani (pl. Logi MX-ek)... Garanciáztatáshoz van köze (hogy látsszon, ha belenyúltál) vagy szimplán csak ennyire gyökerek a mérnökök?"

    inkább arról lehet szó hogy esztétikusabb
    (de egy igazán vérbeli gamer egeret úgy kéne megtervezniük, hogy tényleg ne a tappancsok alá raknák a csavarokat mert ugye nem ez számít hogy néz ki)

    hiszen a logitech mx 518 -nál meg a g400 -nál is van kialakítva egy kis hely a tappancsoknál, hogy könnyebb legyen levenni őket
    meg hát miért lenne garvesztés ha én a tappancsokat kicserélem valami jobbra ?
    a csavarokat ha megfelelő csavarhúzóval csavarod ki akkor meg nem is látszik semmi rajtuk

    egyébként szerintem is a 800 dpi feletti értékék teljesen feleslegesek
    kipróbáltam a 3200 dpi-t de idegbetegség úgy használni az egeret, játék közben meg nem váltogatok mert két gombnyomás között kinyírnának :) (a quke live már csak ilyen :) )

    [ Szerkesztve ]

    "Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

  • superecneB

    őstag

    válasz Synthwave #9806 üzenetére

    Nem gyárt más és azért nem terjedt el valószínűleg mert drágább és nem jobb.
    A mérnökök nem gyökerek nyilván gariztatási és esztétikai okokból rejtik el a csavarokat, laikus user még csak meg se próbálja szét szedni, szerintem nem hülyeség, van belőlük elég sok...
    Nem biztos, hogy olyan sikeres volt mint azt te gondolod. Az hogy neked nagyon bejön az egy dolog, de ha a piac mást diktál lépni kell.
    Egy kicsit másik dolog de azért ide kapcsolódik: Annak idején a Hajdúsági Iparművek a tökéletes termékük miatt ment csődbe (Hajdú mosógép) - nem romlott el, mikor már mindenkinek ilyene volt, baszhatták a gyártósoraikat, mert nem romlott el sosem... Ez a veszély természetesen a Razert nem fenyegeti...

Új hozzászólás Aktív témák