Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz nyunyu #90131 üzenetére

    Az FN 1-2-3 esetén csak a BT kapcsolatot váltogatod, mert egyszerre 3 eszközt tud letárolni, mint BT kapcsolat.

    Valóban Razer cuccok esetén a vagy/vagy el érvényesül nem pedig az és/és sajnos.

    Közben megnéztem, hát eléggé fura a működés, de igazából megy a történet.

    1. teszt eset:

    Gép: Razer Book 13 (saját)
    Bill: BW V3 Mini Hyperspeed
    Egér: Orochi V2
    Dongle: BW V3 Mini Hyperspeed dongle-je. Egér akkor is működik, ha a bill-t kikapcsoltam, ergo nem kell a bill és a bill dongle-je közötti folyamatos kapcsolat, hogy a pluszban párosított egér működjön stand alone.

    2. teszt eset:

    Gép: Razer Book 13 (asszonyé)
    Bill: BW V3 Mini Hyperspeed
    Egér: Orochi V2
    Dongle: Orochi V2 dongle-je. Bill akkor is működik, ha az egeret kikapcsoltam, ergo nem kell az egér és az egér dongle-je közötti folyamatos kapcsolat, hogy a pluszban párosított bill működjön stand alone.

    Amire figyelni kell, hogyha az ember 1 légtérben akarja használni a két gépet és azok között váltogatni a perifériákat, akkor nyilván az utoljára csatlakoztatott gépen fog at adott pillanatban működni a két csatlakoztatott eszköz. Ha váltani szeretnénk egyik gépről a másikra, akkor az egyetlen megoldás, hogy az épp aktuálisan használt gépből kihúzzuk a vevőt és utána már tudunk csatlakozni a másik géphez, amiben a másik vevő van.

    A fentiek okán ennek mondjuk max úgy látnám nagyobb hasznát, hogy az egyik vevő az otthoni gépbe van bedugva, a másik a munkahelyen az irodai gépbe, az ember meg hurcolássza a perifériáit a lakás meg a munkahelye között. De itt meg képbe jöhet az is hogy a munkahelyek 75-80%-ban a céges gépekre nem telepíthet a user semmit, ergo a Synapse 3 telepítése híján már ugrott is ez a funkció. Plusz a Razer-nél arra figyelnek, hogy minden wireless eszközükben legyen egy kis rekesz ahova berakhatod a vevőt, így kb. 1% az esély arra, hogy elhagyd.

Új hozzászólás Aktív témák