Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz ribizly #78280 üzenetére

    Asus ROG Sica : Olvastam a tesztet róla még elalvás előtt. Nem nyerte el a tetszésemet a kábele ahogy írod és a görgője miatt. +(szenzor) A plusz gombok nagyon tetszettek , hogy nincsenek. Biztosan velem van a probléma és már őskövületnek számítok de valahogy soha nem használtam , sőt volt időszak amikor az agyamra mentek a lapozó előre-vissza gombok, nem beszélve a DPI állítóról. Igazi élmény volt meccs közben elszállt érzékenységgel játszani.

    G-wolves Hati/Skoll : Igaz már rég nem vagyok képben a brandekkel de még éltemben nem hallatom róluk. Ajánló miatt láttam először a nevüket. Talp cserével nem lenne gondom ha tudnék itteni kollégától rendelni , ahogy a régi szép időkben :)

    Az a nagy helyzet hogy meglepinek szánom ezt az egeret a páromnak. Alaposan felmértem az igényeit de a leírtaknál többet nem tudok én sem.
    Everest Rampage van használatban. Jómagam is próbáltam, kész katasztrófa. Egyéb előéletet nem tudok mondani. Egy megjegyzés, ennek az egérnek a mérete "jó".
    Sorrenddel kapcsolatban , szerintem előszór illeszkedjek tökéletesen a kézhez egy pontos szenzorral. Utána jöhet a kapcsoló minősége,nyák stb...
    A magam részéről egy G303-at használok. 3,5 éve cseréltem benne kapcsolót és tökéletesen üzemel. Viszolygok a gyári alacsony minőségű kapcsolóktól. Nem szívesen bontok garit vagy nyúlok az egérbe, szóval ha volna olyan darab ami alapból hosszú életűvel van szerelve az hatalmas plusz pont. Akár egy megbízható kolléga HA-n aki cseréli , kellő tapasztalattal inkább megbíznék valakit.
    Szeretnék jól dönteni , rágcsálók jönnek-mennek de én már 4 éve nyüstölöm a mostanit és még addig fogom, amíg a kapcsolók ki nem döglenek.

    Végig nézem a listát amit adtál hamarosan de van egy olyan érzésem , hogy a puding próbája az evés. Köszönöm az eddigi segítségedet, amint végzek az általad ajánlott listával. Jelzek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák