Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz Piftuka #73139 üzenetére

    Tesoro-t nem, de a többi okés. Én azt javaslom, hogy 2 módon keresheted meg azv igazit:
    I.
    Berendeled (magánszemélyként, online) mindet (vagy mondjuk 2-esével) és fél-fél órát használod mindegyiket és minden fél óra után "győztest hirdetsz". Így meglesz az az egér ami tuti ebből a méretkategóriából. A többit meg visszaviszed és elállsz.;)
    II.
    Berendeled a legolcsóbbat (vagy a 2 legolcsóbbat) és (az) marad, ha jó.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

  • Vanir

    veterán

    válasz Piftuka #73139 üzenetére

    Cooler Master MM530: kicsi lesz ekkora kézzel valószínűleg, de tapogatás nélkül nem tudhatni biztosra
    Razer DeathAdder 2013: ez okés lehet, de a 2013-as modellek eléggé hamar lehaltak, inkább az Elite
    TESORO Sagitta Spectrum: ezt semmiképp
    KINGSTON HyperX Pulsefire: Surge volt nálam tőlük, nagyon nem győzött meg, én nem bízom a márkában egér téren
    LOGITECH G403 Prodigy: ez jó lehet, bár én egy talpcserét mindenképp elkövetnék rajta, a görgő meg elég hamar lehalhat ezeknél, bár ez nem feltétlen minden modellre igaz

    SteelSeries Rival 300: szintén jó lehet, nagy, testes formája van, valószínűleg ekkora kézhez ez lesz a legkényelmesebb a felsoroltakból
    Razer Basilisk: eléggé más forma, de egy próbát ez is megérhet, noha tartóssági tapasztalat nincs vele
    SteelSeries Rival 310: ua. mint az MM530-nál

    Én bedobnék a listába egy Tt Ventus X Optical RGB-t is, instant talpcserével. Ha kitolod a keretet akkor SS Rival 600 (kézméret miatt főleg, ez elég testes patkány, meg minden szempontból az egyik legjobb, amivel valaha dolgom volt), illetve az új kiadású Classic IntelliMouse is elég lehet, ha nincs komolyabb online játék.

    Sorry, hogy eddig tartott a válaszadás, nekem nagyon brutál ez a félév, dobragab meg ezerrel melózik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák