Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz spagett-o #59054 üzenetére

    A súlyt mindenképpen vedd ki, rengeteget könnyít az egéren, nekem is volt Maurus-om. Súly nélkül, jaffa talpakkal (így használtam én is) úgy siklott mint az álom (na jó, kisebb talpakkal még jobb lett volna, de a súly+gyári talpakhoz képest sokkal jobb volt). Úgyhogy ha ezek után is gondod lenne vele, az egyértelműen pad hiba lesz. Súlykivétel gari szempontjából nem para szerintem, mert elvileg kaptál egy ajándék gyári talp-szettet hozzá. Ha gariztatnod kellene, akkor max rárakod a gyáriakat a jaffa félék helyett és csókolom, az egér amúgy ettől sértetlen marad.

    Amúgy minél könnyebb az egér, caeteris paribus esetén érzetre annál jobban csúszik. Most a súrlódást nemtom hogy befolyásolja a súly, ezért fogalmazok ilyen óvatosan. :DDD

    A súlycserélhetőség meg egy nagy parasztvakítás. Semmire sem jó, ha lehet pakolni bele súlyokat. Minden épeszű ember azt akarja ugyanis, hogy minél könnyebb legyen az egér. Féltéglákkal játszani is nehezebb, plusz a kezednek is rosszabb, ha sokat játszol.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • dobragab

    addikt

    válasz spagett-o #59054 üzenetére

    Akkor szerezz be egy normális padot (van rá topik) és vedd ki a súlyt :)

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

  • ribizly

    veterán

    válasz spagett-o #59054 üzenetére

    Hááát... Nem olyan egyszerű a helyzet.
    A formájával elvileg semmi baj nincs egészen addig a pontig, amíg nem kell megemelni az egeret. :DDD
    Arra valamiért nem gondoltak a készítők, hogy alacsony érzékenység mellett emelgetni kéne az egérkét és a jobb oldalon lévő öblös részek túl vannak az egér oldalán. Ez nagyon kényelmessé teszi az egeret, de amikor meg szeretnéd emelni, akkor (ellentétben mondjuk a legtöbb általam használt eddigi egérrel, ahol a jobb oldala vagy meredeken haladt lefele vagy eleve kicsit befelé fordult és lett az egérnek pereme) simán kicsúszik egy kicsit a kezemből. Erre rátesz még egy lapáttal, hogy ez a rubberized felület ilyen, mert ha mondjuk olyan lenne az oldala, mint a Logitech G500-nak (ez az érdes kő-szerű), akkor minden további nélkül lehetne emelgetni. Ez egyedül akkor nem probléma, ha kicsit nedves a tenyerem, mert akkor ez megoldódik. Ehhez viszont kb. 10 perc játék kell, amíg "összeáll" a kezem az egérrel. :U

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák