Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whYz

    addikt

    válasz freestylerrr #2916 üzenetére

    kényelmes és legjobb: deathadder :))
    én g5-ről váltottam de bőven megérte... 518 meg messze elmarad tőle

    igen számít a felbontás is... de ha tudnak 4000dpi-s optikát csinálni akkor miért ne csináljanak? most csináljon mindenki 400dpi-t mert a prok csak azon szeretnek játszani? sztem jó ez, hogy mindenki próbál fejleszteni és csinálni valami újat(ami persze nem könnyű) de ez mellett megmaradnak a gamer egerek is a da db 518 stb...

    MS SideWinder az új hát az valami szörnyű :)) és igencsak lézeres :DDD
    ms meg nemtudom, hogy mit akar egy ilyen egeret erőltetni amikor eddig se jött be senkinek, most se fog
    ha csinálnának egy rendes ime3.0 továbbfejlesztést mondjuk gumis felülettel meg 1800as optikával meg pár alap dologgal sztem többre mennének vele(még énis megvenném)

  • BemAnyó

    senior tag

    válasz freestylerrr #2916 üzenetére

    Igen jól tévedsz :DDD felbontástol is függ, ha a Razerek meg nem állnak kézre akkor nem szabad olyat venni, függetlenűl attól hogy van ami nagyonjó közölük, (na nem mind),

    ezt éremes elolvasni aktuálisan

    de lépj át a logoutra és ird be a keresőbe hogy : egér, kb 2007 elejéig érdemes vissza szkrololni és olvasgatni, amúgy még a Microsoft egerek ajánlottak, bár a side winder az inkább a villantós kategóriába tartozik, még nem próbáltam, de én személyszerint fentartássokkal közelednék hozzá :DDD MS ből az inteli 1.1, és a 3 az amik nagyon jók, bár pici a felbontásuk, mégis nagyon sokan használják őket a profi FPS esek közül, ez játék stílus kérdése inkább, mi az ami jobban fekszik, ami láényaeges hogy tudjon 500Hz frissítést az usb, a LOD ne legyen túl nagy, és nagyobb gyorsulást is elviseljen az optika, de a legfontosabb hogy kézre áljon és legyen megbízható, nem azért költ az ember ennyit hogy idegeskedjen,

Új hozzászólás Aktív témák