Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busty

    csendes tag

    válasz mathgery #2115 üzenetére

    Sztem pont azt irják hogy az mx 518 elég sok egérpadon müködik jól... Szóval ha olyan van otthon nem kell kiadni másikért.

  • old gray

    addikt

    válasz mathgery #2115 üzenetére

    Kb. 1 hónapja van meg a Razer Kraitom, abból is az Atomic Red limited ver. és leírnám a véleményem, hátha tudok segíteni:

    Előre leszögezném, hogy kb. 5 hónapja tolom napi szinten az UT3-at, nem tartom magam kezdőnek 10k feletti fraggel és előkelő helyezéssel az enemydown statján. Így elmondhatom, hogy nem a játékbeli rutinomtól függ az értékelésem.

    Ergonómiából nem 5ös! Oké, hogy a gombok nem csúsznak de az oldala sima fényes, csúszós műanyag, ill. a 2 oldalán futó világító műanyag csík engem személy szerint zavar, egyszerűen nem érzem annyira az egeret, ergo nem találok stabil fogást rajta. Val.színű ennek többek között az (is) az oka, hogy elég nagy mancsom van, a Krait pedig nem lapátkezűeknek lett kitalálva, a többi egérhez viszonyítva is kicsinek számít. Vezeték: nos nekem annyira csúszik (pár száz Ft-os szövetpadot használok) az egér, hogy ha a vezeték kissé is meghajlk, képes elmozdítani az egeret annak ellenére, hogy hajszálvékony. Így muszáj "egyenesen tartanod", ha nincs az asztalodon sok hely, akkor gondot okozhat. Érzékenység: teljesen rendben van, hirtelen mozdulatokra jól reagál, nagy rántásoknál sem fedeztem fel hibákat. 1600dpi-n használom, 5-6ös sensitivity-vel, így kisebb területen tudom használni, kevesebbet kell rángatni, igaz nagyon precíz mozdulatokat igényel, nekem is szokatlan a mai napig, de így akarom megszokni. Szal az optika rendben van. A minőségéről nem tudok nyilatkozni, viszont a teflon-talpakon pár karc már látható, ill. durván büdös (!!!) gumi-műanyag szaga van a 2 egérgombnak (a mai napig). Made in china..... :D

    És egy igazán jó, "gyártófüggetlen" egérteszt, részrehajlás nélkül, nagy Q3 gamerek oldaláról: esreality

    Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Új hozzászólás Aktív témák