Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    Sziasztok,

    ismét haldoklik imádott(!) Razer Naga Hex Wright egerem, és most már nem akarom megcsináltatni a mikrokapcsolókat, hanem ideje új egér után néznem.
    Az egér tökéletes, mind formára, mind tudásban pont rám szabták - mikor még játszottam sokat. A 6 oldalsó gomb gamer-áldás volt mindig is - nem túl kevés, nem túl sok. Nagyon tetszik a vörös háttér-világítás diszkrét jelenléte is, és a DPI változtatást is szeretem!
    Mostanában viszont nincs időm játszani, pláne olyanokkal nem, ami igényelne ennyi extra gombot, viszont dolgozni annál többet kell, és onnan bizony nagyon hiányzik nekem a görgő oldalirányú billentési lehetősége (céges Logitech M705-ön nagyon megszoktam - ha nem lesz tökéletes egér, veszek egy ilyet, és tojok rá)!

    Tudtok nekem olyan egeret ajánlani, ami mindenképp
    - vezeték nélküli
    - legalább hasonló (vagy jobb) szenzora van
    - jobb kezes (ergonómiai kialakítás, vagy mi)
    - van rajta DPI állító gomb
    - van bal oldalt legalább 2 gomb, ami a böngészőben, fájlkezelőben előre/vissza gombként működik
    - a görgőnek van oldalirányú billentése oldalirányú scrollozáshoz
    + bónusz, ha van rajta legalább vörös világítás!
    Nem ismerem az egér árakat, de tippre 20-40eFt között keresnék.

    Az se baj, ha egér+bill. szettben is elérhető, mert akkor egyben cserélném a bill-t is
    - vezeték nélküli
    - világítós
    - magyar kiosztású
    - teljes kiosztású (nyilak, felettük lévő gombok, num.bill)
    kombóban természetesen a keret változhat!

    1. Mennyi a keret? - anennyi kell, de elsőre célozzuk meg a 20-40eFt határt
    2. Használtpiac játszik? - hardverapró max, de inkább bolt számlával
    3. eBay, külföldi rendelés játszik? - ha muszáj...
    4. Mire használnád az egeret? - játék, munka (office mellett AutoCAD) és videóvágás
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? - Jellemzően "fingertip grip" fogom az egeret.
    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. - 20 cm
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - 2400 dpi
    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) - oldalt min. 2 gomb, dpi gomb, vezeték nélküli, jobb kezes, görgő oldalirányú billentése, visszafogott világítás

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák