Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UX

    junior tag

    válasz V.Stryker #90623 üzenetére

    Nagyjából én is ilyen rossz véleménnyel voltam róla mint a fórumtárs, mielőtt megvásároltam.
    Nem értettem hogy lehet megannyi kézméretre egy méretet, ilyen kis alacsony vackot tervezni.

    Most hogy használom viszont rájöttem hogy ettől kényelmesebb egerem még nem volt. Mert ezt gyakorlatilag csak simogatni kell.
    Grafikus programhoz és 3d modellezéshez kerestem egeret és megrendeltem ezt és a 3d Connexion Pro-t.
    A Magic Mouse-t használni baromi jó érzés, a fokozatmentes zoom pedig nagyon állat.
    A horizontális scrollt is nagyon sűrűn használom, a suhintásoktól pedig nincs kényelmesebb.
    A kattintás valami förtelmes, és pontatlan, de mindezért kárpótolnak a fent említett funkciók, és gesztusok.

    A 3d Connexion Pro a legjobb egér ami valaha a kezemben volt. Az anyaghasználata kiváló. Nagyon pontos, nagyon kényelmes és csak úgy siklik az asztalon.
    Ezen is van fokozatmentes zoom, de tizedannyira sem jól működik, ugyanis meg kell lendíteni a kereket, de akkor meg túl sokat zoomol.
    Horizontális scroll nincs természetesen.
    Bármennyire kényelmes, egy picit meg tud fájdulni tőle a kezem, ezzel szemben a Magic Mouse-tól nem. Mert nem kell fogni.

    Összességében amit nekem nyújtott a zoom és a scroll terén a Magic Mouse, az überelhetetlen. A munkámat nagyon sokat segíti és gyorsítja. Remélem idővel azt a szörnyű kattintás érzést orvosolják és pontosabb lesz mint most, mert ez a két dolog kritikán aluli.

    Az utóbbi években Steelseries egereket használtam, de meguntam hogy 1-2 évet bírnak csak. Kipróbáltam egyszer egy itt agyon hype-olt Razert, de az egy ipari hulladék.

    A 3d Connexion egeret mindenkinek ajánlom aki hagyományos egeret akar. Az egy profi cucc.
    Aki pedig kicsit bátrabb és túl tudja tenni magát egy alma logón, annak bátran ajánlom a Magic Mouse-t. Nekem is uncsi az alma, ezért is választottam feketét.

    Ha a design vezérelne, a 3d Connexiont választanám, de megy vissza sajnos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák