Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mclovin

    senior tag

    válasz Synthwave #88704 üzenetére

    Nos igen, keresem az egeret, ami végre igazán kényelmes lenne és el tudok köteleződni mellette...de el is vagyunk kényeztetve, mert egyre több jó és használható egér van a piacon. Pár komment az általad felsoroltak kapcsán:

    Hati S - legkorábbi változata volt nálam a wireless verziónak, talán picit ez már kicsi volt. Viszont tetszett a QC nagyon, egyben volt a cucc
    M42 - ez is nagyon egyben van, a tömzsibb, nagyobb 'huplival' rendelkező hátsóval egészen kényelmes volt. Viszont valamiért csúszott rohadtul...grippel fasza volt.
    MZ1 - nekem ez a forma annyira nem jött be, de kiváló egér. Nem kényelmes rajta pihentetni a tenyerem
    Viper mini - nagyon jó forma, de felbaszott, hogy az AC+ padon a szenzort körbevevő rész olyan magas, hogy súrlódik a padon...néztem le lehet reszelni, de nah... :D

    Ergo egerek: Nem voltam nagy fanjuk soha, de volt pár. EC2 nagy volt, így egy EC3 egy próbát lehet megérhet. Vaxee szimpatikus cuccnak tűnik. Pulsar elsőre nagynak tűnik, talán ha adnak ki kisebb verziót. Mondjuk emlékszem, volt egy roccat kone pure owl eye-m, jó pár éve...lehet csak a nosztalgia, de az egy kurva kényelmes ergo egér volt számomra anno. :K

    Amiket még néztem:
    Model O- (főleg ha jönne a wireless)
    XM1R wireless, szintén odébb van még

Új hozzászólás Aktív témák