Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz kemotox #36619 üzenetére

    Töredelmesen bevallom, nem vágom miért ez a "hangos a klikk" szindróma (persze ettől még lehet) Jó, mondjuk az én egereim már némák, de van egy logi mx500-am, amiben még az eredeti kínai kapcsolók dolgoznak (mellesleg hibátlanul) és annak ellenére hogy én különösen érzékeny vagyok a hangokra, sőt bizonyos hangok (amiket a többség észre sem vesz) rendesen fájdalmat okoznak, talán ha 2x éreztem úgy életemben, hogy túl hangos egeret tartok a kezemben. De azoknál is inkább a hitetlenkedő, kétségbeesett röhögőgörccsel vegyes masszív rácsodálkozás és a kínai gagyi iránti fortyogó gyűlöletem elhatalmasodását éreztem csak, egy csipetnyi elnyomott látenspszichopata őshajlammal, hogy széttapossam, leöntsem benzinnel, felgyújtsam, aztán ropant elégedetten bunkósbottal csapkodva megénekeljem kezemet rázva az ég felé és azt a kérdést üvöltözve a sápadt holdfényben, hogy EZ MOST KOMOLYAN LÉTEZIK BZMG?!? De a hangjuk sosem zavart :U Inkább az, hogy nyomkodom izomból és nem csinál semmit, meg külön életet él, "gondolkodik", összevissza ugrál a szenzora így random a képernyő tetejébe, meg ilyenek. Na azt imádom. Olyankor valahol legbelül azon ábrándozom, hogy fogom a kínai tervezőjét, amelyik elkövette vonszolok neki egy rozmárfejű, bálnatestű, cápaforú, banánmellű valamit, meg a fejéhez egy pisztolyt és német káromkodásokra tanítom, meg arra az egy mondatra, hogy térdelj le és szeress, aztán beleröhögök a pofájába és iszom egy sört, míg így elvannak

Új hozzászólás Aktív témák