Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Synthwave #21181 üzenetére

    Még ilyen precíz egér nem volt a kezemben... amikhez hasonlítani tudom...MX518,G500,G700,Imperator2012,RAT7...ezek mind itt vannak a polc tetején.Rendkívül lágyan kezelhető,és ahogy írtam marha precíz.Persze tudom ezek szubjektív vélemények.Negatívumok..jobb klikkbe belelóg a két szélsö gomb, a G700 kényelmesebb sokkal,nekem kicsit könnyű... a fényes gombok elég gagyi kinai hatást keltenek..mert azok is...ennyi hirtelen.. A kábel olyan cipőfűzős,ez tetszik.. a scroll picit lágy de nagyon finom...a sensor nem tudom milyen lehet,de baromi pontos 1600dpin,a talpak sem tudom mifélék mert nem sima teflon...sokkal lágyabban mozog mint a többi egerem...a driver kb 5MB elág fapados...polling rate egészen 1000Mzig,dpit 5 lépcsőben 200-8200ig lehet állitani...on fly is, meg lépcsőkben is...
    Nekem elég megdöbbentő volt mert tartalék egérnek jött,de azt hiszem marad.. :U

    Review...

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák