Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Jazz #20032 üzenetére

    Már mint a wmo-t, vagy hogy miért nem gyártanak tovább egy túl jól sikerült eszközt?

    Az utóbbit. Vagy legalább a (régiek) szenzorát licencelné valaki :) De az is jó lenne, ha a jelenlegi korszak igényeinek "megfelelő", de legalább az akkori színvonalhoz mért pozitív fejlődést felmutató egereket fejlesztenének/dobnának piacra. Csak szerintem az nem érdekük. Az én WMO-m pl. van vagy 10 éves és pár karcolást leszámítva él boldogan és teszi a dolgát. Ha abból indulunk ki, hogy akkoriban milyen minőségű/szintű egerek voltak piacon és ha továbbra is legalább olyan minőségű, csak "korhű" egér generációkat adtak volna ki, akkor most nem merülne föl, hogy elhanyagolták a minőséget a mennyiség javára. Aztán lehet, hogy a mostani MS. egerek is jó minőségűek, színvonalasak, csak nem játékra :) 400 DPI, vagy CPI nyilván elég kényelmetlen tud lenni mondjuk egy 27 colos monitoron, de ha létezne WMO/IMO/IME színvonalú, CPI/DPI váltogat(hat)ó képességgel rendelkező egerük, az szerintem sokaknak szerezne örömet.

    Kérdés: Létezhet, hogy kiadták a kezükből legalább a szenzornak/optikának a licencét valamelyik gyártó felé? Úgy értem, mittomén licencelte tőlük a takamine chungwai corporation és kiadott intellieye-ra építő, de más egeret valami fantázianéven :F Gondolom nem, csak kérdem, hátha..

Új hozzászólás Aktív témák