Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woland

    csendes tag

    válasz erhas01 #403 üzenetére

    Csak néhány ötletem van, de ha hülyeséget írok, csak jelzi valaki. (Ezzel azt akarom mondani, hogy fenntartással kezeld ezt a véleményemet.)

    Szóval Magyarországon is meg lehet már kapni: Bővebben: link, és ha az ÁFA-t vissza tudod igényelni, akkor az mostanság nem rossz ár (amikor én vettem gépet, akkor a kedvező külföldi árakat erősen megdobta a szállítási meg csomagolási meg bokámtudjamilyen költség), de ezt neked kell eldönteni.

    Igazából a Firewire port hiányára akartam reagálni főleg; megpróbálok logikusan gondolkodni: a kazettás magnók a kazetta lejátszásakor adnak át adatokat, és ezt nem képes az USB port kellő mennyiségben és gyorsaságban szállítani, viszont mivel jelen esetben hdd-re történik a mentés, így itt nincs kazetta, tehát tulajdonképpen csak egy mezei fájlt másolsz át, ezért a Firewire szerintem itt nem hiányzik. (Az analóg bemenet nekem hiányzik, de ha nem akarsz digitalizálni analóg anyagokat, akkor ez nem kell.)

    Amúgy videokamerával én nem készítenék fényképet, ha azt elő is akarom hívatni, mert pl. a 1000x1300 (= kb. 1,3 MP) felbontás 10x13-as képre lenne elég, de az 1,33 MP nem feltétlenül jelenti azt, hogy fotózáskor ilyen lesz a felbontás.

    A többit nem tudom, és ezeket a válaszokat is fenntartással kezeld.

    Üdv:
    woland

    Read between the lies...

Új hozzászólás Aktív témák