Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Stauffenberg #16173 üzenetére

    Köszi.

    Emlékeim szerint az MB-D80 gyári markolat kompatibilis a D90-nel is, ebből fakadóan szerintem annak még megegyezik a mérete a D80-nal.
    Igen, a dupla tárcsa. Ez volt a másik amit az összes beugró dSLR-ről hiányoltam. Egyszerűen a mutatóujjam kereste, tekerte volna, de nem volt mit. :D

    A D80-nak egyébként most mi a jogos utódja? D7100-ra tippelnék első körben, legalábbis a dupla tárcsa - segédkijelző kombót onnantól láttam.

    Az észrevétel jogos, szerintem is túl lettek kicsinyítve a dSLR-ek. Egy könnyebb, de valóban kényelmes, kézbe simuló váz mérföldekkel jobban használható.

    Pentax-ot még megemlítem neki, köszi.
    Egyébként említed h a 600D és pl. a D3200 szenzora más, utóbbié jobb. A nagyobb mp nem eredményez nagyobb zajt az elvileg fizikailag megegyező érzékelő miatt?

    Az EOS 650D-n ahogy látom már egy tárcsa sincs. H állítasz rekeszt és záridőt, ha a keresőt használva akarsz fényképezni? :F

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák