Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márk

    senior tag

    válasz szaszapi #2184 üzenetére

    Hali!

    Kiírtam egy BD ISO fájlt (a tartalma egy film, menüvel, extrákkal, hangsávokkal, feliratokkal, stb.).

    Minden megy a lemezen, a menü gyönyörűen bejön, az extrákat is lejátssza a Pineer BDP-320-as lejátszóm, de hogyha rámegyek a Play menüpontra (hogy lejátssza magát a filmet), se kép, se hang, sötét képernyőt kapok annak ellenére, hogy a BD lejátszó számlálója elindul és megy folyamatosan, magyarán szólva valamit lejátszik, csak én azt nem látom. Próbáltam már variálgatni a hangsáv-felirat kombókat lejátszás előtt, eredménytelenül. Fejezetet sem tudok lépni, mert lefagy a lejátszó, és csak az áramtalanítás segít.

    Ebben már csak az a vicc, hogyha kiszedem magát a filmet tartalmazó 22GB-os .m2ts kiterjesztésű fájlt, és átrakom egy olyan -nem tudok rá jobb kifejezést- könyvtárstruktúrájú lemezre, ahol nincs menü extrákkal, csak egy mozgó háttér és a Play menüpont, akkor hiba nélkül elindul a film.

    Ebből gondolom, hogy maga a fájl hibátlan -hiszen más környezetben a lejátszó hibátlanul viszi-, véleményem szerint valamilyen "navigációs" probléma van az eredeti környezetben.

    Üdv.: Márk

    U.I: hogyha nem egyértelmű, fotók segítségével is be tudom mutatni a folyamatot.

    2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

Új hozzászólás Aktív témák