Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    válasz katalin888 #729 üzenetére

    Kedves Katalin, teljesen igazad van, és logikus, hogy az írás nagyban az alapanyagtól, az írótól, és én még hozzátenném, hogy az írási sebességtől függ.
    Viszont több fórumon találkoztam már ezzel a "Nero nem alkalmas a BD-hez" kijelentésekre, és ezek igazolására. Jómagam nem használok Nero-t, 1x próbáltam ki WinXP alatt és Fedora alatt, és mindkétszer a 2x-esen újraírható lemezt csak 1x-esen volt hajlandó megírni mind a két verzió.
    Tovább nem próbálkoztam......azt kellene tudni, hogy például ezek a supported write speeds és hasonló adatok hol vannak eltárolva ? A lemezen vannak ? Kétlem, mert a 4X-es Verba lemezre ImgBurn kapásból azt írja, hogy supp. write speeds : 2x, 4x, 6x, 8x, LG BH10LS30-as drive-val. Én írtam meg már ilyen lemezt 8x-osan, azóta is működik.
    Szóval kissé bosszantó, hogy azt sem tudom, mit csinál a gépem, de ez van, beletörődtem már. Az utolsó hardware, amit nagyjából tudtam, mikor mit csinál, mit töltöget akkor, mikor a hdd led világít, az a Commodore Amiga volt, de azon a 4x-es cdírás is kihívás volt !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák