Keresés

Hirdetés

  • BYD Dolphin menetpróba

    ma Sokkal kisebbnek tűnik, mint amekkora valójában, ezért aztán nem tűnik elég olcsónak. Pedig ez a hatótáv és felszereltség ennyiért elég gáláns.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Ma indul az xDefiant első szezonja

    gp Az új évaddal érkeznek az újdonságok is természetesen, többek között befut a GSK frakció és új fegyvereket is kapunk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Domonkos

    Ármester

    válasz Molydeus #91684 üzenetére

    >Emiatt viszont kilátszanak a kapcsolók, ami a szürke házban a fekete plate-tel olyan, mintha valaki egy adag tojásos nokedlit öntött volna egy barebone-ra.

    Errol egy kepet kerhetek? :B

    Gender of electrical connectors is defined by the pins.

  • Molydeus

    őstag

    válasz Molydeus #91684 üzenetére

    Ahogy olvastam, a festés sokkal macerásabb, mint hogy szétkapja az ember a switchet és lefújja a tetejét. Az alsó rész pereme ugye akkor is látszana, egyenként maszkolni azokat is... nem biztos, hogy lenne hozzá türelmem.
    A csere sem megoldás, mert nincs mire. A tecsee-ben a kapcsolóház alsó része lehet akár szabványos is, de a leafek biztosan nem azok.

    Szóval marad az, hogy a színösszeállítást igazítom az adottságokhoz. Az egyedileg vágatott FR4 plate-em halvány sárga, elvileg jó lehet, de első körben marad a fekete POM, mert mégiscsak az egyik alapvető célja ennek projektnek, hogy megnézzem, átemelhető-e a Tofu60 Reduxban jól vizsgázott, szélső tray mount rögzítésű 1.2mm-es flex cut-os PCB+rugalmas Plate páros low profile-ba. Az FR4 elvenne a flex-ből és van ugyan még ezzel kapcsolatban ötletem, de az egy későbbi körre marad.

    A kupakokkal kapcsolatban azt gondolom, hogy ezzel a fémes szürke házzal és a sárga switch-ekkel valamilyen "ipari" design mutathat jól, amiben van sárga vagy kombinálható vele.
    Egyelőre ezeket néztem:
    - Heavy Industry klón, azokhoz van sárga Split space. Ebből az alin kétféle verzió is fut, a világos szürke mutatna talán jobban a házban. A fordítottja szürke alfákkal és fehér modokkal is jó lenne, de ahhoz a készlethez nincs Spacebar kit.
    - JKDK féle Desert [link] (csak nem innen), de ehhez sincs osztott Space.
    - Modern Dolch Light ha találnék hozzá sárga cherry profilos spacebar kittet...
    - Esetleg egy Serika klón :F
    - ASCII [link]
    - Szintén színes dye-sub Gestalt és szerintem elképesztő legendekkel, [link]. Sajnos ez már messze túl van az erre szánt kereten. :(
    - Az ajánlással ellentétben, mégiscsak kipróbálnék egy DSA-t sík billencsen. A KPRepublik féle Granite lehetne az alap, de dqdb írta, hogy minőségi problémák vannak vele, ahhoz képest viszont nagyon nem olcsók. A másik gond ezzel, hogy sok méretben lehet venni külön színes, blank DSA kupakokat, kivéve abban, ami nekem kellene az osztott Space-hez... OK, tudom, ezeket az ergok-hoz kínálják elsősorban.

    Van esetleg a fentiekhez hasonló ötlet? Forrás, ahol sárga, Cherry vagy DSA profilos space-eket lehet beszerezni?
    A keret mondjuk max. 25eFt a teljes megoldásra (beleértve a külön spacebar kitet is). Nem zárkózom el a budget megoldásoktól sem, sőt! Főleg, hogy eredetileg már meglvő kupakot használtam volna, ha nem szól közbe a ház. A mentő őv egy második, de budget BOB készlet lenne.

    Egyelőre csak a stabilitás kérdés megválaszolására és a magasság összehasonlítás miatt felkerül majd rá az itt ragadt XVX Horizon, de valószínűleg ideiglenesen megkapja a Shenpo BOB-ot, amit eredetileg a Navi egyik belsőjéhez szántam.

    M.

Új hozzászólás Aktív témák