Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    válasz Csandi #63559 üzenetére

    Ha már amúgy is 30-at szánok rá, majd mindegy hogy mondjuk még 20-al több. Csak olcsóbban akartam eredetileg megúszni ha lehet. Azért néztem a belépő keychron-okat csak hiába budget opció ha a kiszerelés amit tényleg akarsz többre jön ki mint itthon egy magyar ducky.

    Akkor mit érdemes ha Mac kompatibilis magyar billentyűzetet akarok mondjuk 60 körül?
    Vegyek pl. egy ducky-t, és cseréljem ki a sapkákat keychron funkció gombjaira, vagy eleve kezdjek custommal?

    #nyunyu isten óvjon egy olyan szartól. Amúgy módosított kiosztást használok. Minden karakter win-es kiosztású csak a command shortcutok, és fn funkciók maradtak.
    Ezért akarok win-es billentyűzetet amin kicserélném az fn sort.

    Ne haragudj mi a fsz közöd van ahhoz hogy mi kell nekem a munkához. Egy kurva szót nem sírtam csak megoldást keresek a problémámra, és fingod nincs miért használok mac-et de vakon fikázod a másikat.

    Felejtsük el az egészet, majd veszek egy ducky one-t, és rendelek hozzá egy keychron sapka szettet az fn sorért problem solved. Addig meg mehetne a custom build circlejerk másik topicba ha már úgyse szívesen segítünk egy Milyet vegyek topicban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák