Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aljasvip

    senior tag

    válasz lacos001 #63092 üzenetére

    A csuklótámasz azért kell, mert egy normál profilú switch és kupak az asztallaptól ~25mm magasan kezdődik. Hosszú távon fájni fog kezed, ha az asztallapon akarod tartani a csuklód.
    Ha nem szeretnél támaszt, akkor csak low profile ajánlott. (én azért használok ilyet, mert nem fér el az asztalon, és alacsony is vagyok, alacsonyan ülök)

    Modding...
    Kezdve onnan, hogy billentyű kupak csere kényelmesebbre, switch kenés, rugó csere, forrasztás javítás. A csúcsok csúcsa pedig egyedi billentyűzet építése nulláról, akár teljesen egyedi 3D kiosztásban.
    Itt a topikban sokat olvashatsz arról, hogy moddolni mit és miért érdemes. Akkor vágj bele, ha tudod mit akarsz, valamint az igény és a pénz találkozik.

    A "sokan használnak" alapján valami kattogós blue switch borzalomnál is kiköthetsz, szóval óvatosan ezzel. :DDD

    Szerintem írd össze, hogy mit szeretnél pontosan: RGB vagy csak sima háttérvilágítás, dedikált média gombok, lineáris vagy taktilis switch (switch tester-t pl. Amazonról érdemes venni, hogy ezeket kipróbálgathasd), milyen válaszút kellene, milyen profil, mekkora méret (teljes, TKL, 60%, stb)
    Ezen információk ismeretében könnyebben tudunk segíteni. "Nézelődőket" nem tudunk kiszolgálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák