Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    válasz moma #60124 üzenetére

    jah még egy dolog. azt megint más dolognak látom, amikor már ilyen kvázi művészetté válik az eszköz fejlesztése, customizálása. ami szerintem itt a mechanikus irányban is jelen van. és akkor a billentyűzet már nem csak eszköz, hanem kicsit olyan, mint a trónok harca példával élve maga a regény, az a mű. amúgy lehet ez jó irány. csak hangszerrel nézve. azt is lehet, hogy csak a zenére figyelni és bármi amivel az létrehozható az ok. meg lehet arra felé is elmenni, hogy nagyon megismerni az egész hangszer világot.

    és én kicsit ilyen minimalista típus vagyok, amúgy szövegszerkesztéshez is a txt-t szeretem legjobban.

    [ Szerkesztve ]

    we all deserve a bit of luck.

  • Radeon_5

    aktív tag

    válasz moma #60124 üzenetére

    Annyit szolnek hozza a dologhoz, hogy egy adott dolog megfelel egy ideig es el is vagy vele, eszre sem veszel semmit. A dolog peldaul, es jo esellyel akkor kezd majd meggondolandova valni (pl. bill eseteben), amikor sok ev utan egyszer csak elkezdenek fajni a kezeid, aztan egyre jobban es mar annyira hogy elkezd akadalyozni a munkaban. Akkor gondolkodsz el hogy a sok ev alat rossz dolgot hasznaltal es/vagy rossz modon, berogzodesekkel. Na most vagy meg ez elott atszoksz masra (vagy mas szakmara :D) es ezzel kitolod ennek az idejet, vagy megvarod amig eljon.
    Sajat peldat irtam le egyebkent :) ~15 ev igen intenziv laptopon gepeles utan nem regen jott el az en idom, hogy eger es bill fronton is beleugrottam a valtasba (nem is nagyon volt mar valasztasom ha folytatni akarom).

    Son of a Bit

Új hozzászólás Aktív témák