Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xatos3

    senior tag

    válasz Domonkos #52088 üzenetére

    Az ilyen "játszom az agyam" kommentekre nem vagyok kíváncsi köszi!

    (#52103) Dr. Akula
    Én szerintem meg én tudom mit szeretnék :)
    (#52089) dqdb
    Nem ismerem az asus billentyűzeteket, corsair m65 egerem van, azzal nagyon elégedett vagyok. (Az asus claymore ugyanolyan cherry-t használ mint a corsair nem? (blue, brow, red stb most mindegy, de cherry)
    Engem a magyar kiosztás elvesztése aggaszt kicsit bevallom.

    Ez már mindenkinek szól:
    Van egy zseniális szoftver amivel a virtuális corsair eszközök ledjeit lehet másolni
    https://fanman03.com/?page=dwn JackNet RGB Sync
    Most corsair virtuális billről (icue tud ilyet) klónozok asus alaplapra ledeket de 10%on teker 1 magot 7 lednél...
    félek hogy 105 lednél ez durva cpu használatot eredményezne

    szemléltetésnek pedig így néz ki metro exodus alatt a bill

    sok más játék is tudja magának profilozni, ezért is aggasztana 105 led klónozása, ha nem corsairt választanék (cpu terhelés)
    szóval a dillemma egy helyre vezet:
    A) megveszem a corsairt, garantáltan működik, de elvesztem a magyar kiosztást >> vagy németre vagy angolra áttérek
    B) megveszem az asus claymoret megtartom a magyar kiosztást >> kockáztatok egy hatalmasat a fent említett jacknet szoftverrel hogy vagy jó lesz vagy nem

    BÓNUSZ: ha nagyon idegenkedtek az ICUE, asus AURA sync, és sok sok társától, de esetleg van ilyen fórum topik, örömmel fogadom a segítséget oda találni! :)
    Amúgyis szívesen tanulnék ezekhez SDK-ban C# alatt profilokat tervezni.

    [ Szerkesztve ]

    [Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

Új hozzászólás Aktív témák