Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz tomcsi23 #79964 üzenetére

    Az rendben van, hogy le...ja de azért ennyire ne. :D A hirdetések 90%-ban - amiket néztem - nincsenek ilyen elírások. Most néztem, hogy CD-s rádiót ír, miközben látszik a képeken, hogy csak a mezei kazettás van bent.
    Jó, ez minimális de idegesítő.
    Ennyit azért adjon már magára ha egyszer ebből él. No de lehet épp itt jön ki az igénytelenség és akkor megint mit várunk az árult autótól... =/

    @V.Stryker:

    Ööö, mert a Mondeo tetszik... :) Az Astra meg nagyon nem. Rohadt finnyás vagyok tudom. :) De már eldöntöttem vagy olyan autót veszek, ami tényleg tetszik, amibe örömmel ülök be vagy inkább nem veszek semmit.
    És sajnos az Astranal még az Omega is jobban tetszett kívül-belül. Pedig igazából az Omega se jön be... :U
    Sajnos a komplett kínálatból alig van pár autó, ami az adott összeghatárig tetszenek kívül-belül. Ilyen a Mondeo, a Galant, a Picasso (de erről gyorsan lebeszéltek), és az Alfa 156 (de igazából erről is "lebeszéltek"). Aztán ennyi. Még a szűkebb kritériumaimnak is megfelel vagy 800 autó a hahun, de a felsorolt típusokon kívül az összes többi kiesik, mert egyszerűen nem tetszik.

    @MunezXBK:

    Hát ez az! :D Ezért kértem ki a közösség véleményét is, hogy túl paranoiás lettem-e már köszönhetően nektek, vagy csak épp fejlődik a racionalitásom.
    Amúgy ellene szól még szintén, hogy több, mint 2 hónapja fent van a hirdetés... mialatt pedig számol, picit olcsóbb, de más téren rosszabb Mondeot vittek már el...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák