Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz SocketA #19769 üzenetére

    Hali! Ezek közül esetleg nem nézegettél? Egy két ' . Én most ezekbe vagyok belebuzulva, igaz franszöá, de több jót olvastam róla, mint a pug-ról pl.

    Extra van mint a rosseb, ár-érték arányban szerintem ezek is nagyon jók, 5*-os törésteszt stb.

    [ Szerkesztve ]

  • Tökmindegy

    senior tag

    válasz SocketA #19769 üzenetére

    Én ezt nem tudhatom. 206 os nem volt nekem,de hajtottam párszor,na az egyszerű mint a barlangrajz, a 307 es azért egy szép autó belülről is.No meg tágas. Én is olvastam minden félét ,de ismerősöknek volt és azt mondták nekik jó. Mivel az élet úgy hozta ,hogy limitálva állt rendelkezésemre pénz és kellett az autó így megragadtam ennél. Volt egy V ös golf is amire szemet vetettem de az 500 al többe fájt volna és semmivel sem volt jobb.
    Én meg vagyok elégedve vele,nálam semmi probléma nem volt és mint mondottam szerintem nem is lesz. Ha lenne ne félj már nem állna a ház előtt.Én a népítéletre meg hasonlókra nem adok ,amikor olvasgatom jókat derülök. Olvastam annó olyanokat pl az E46 osról hogy sikítottam:) Sok az idióta, szamarat sem adnék a kezükbe nem autót.
    Persze minden szériában ,autó márkában lehetnek hibák,ott volt a szomszéd 5 ös bömöse zsír új ,fél év alatt többet volt szervizben mint otthon. El is adta. De mégse mondjuk a bömbiről,hogy szar:)

    latyak17

    No most ABS már minden járműben van:) Már a 6-7 évesekben.
    Az igazi változás ott van,ha veszel egy A6, vagy egy jó kis Bömöst esetleg hasonló kategóriájú vasat ami vezet helyetted,meg a segged is kinyalja. Na de azok nem ezen árkategóriában léteznek. Az annó 10 -15 millás vasakat megveszed 2-3 milláért ,nagyon jók még mindig,de ha költeni kell rájuk az is más kategória.Nem megvenni nehéz ezeket mint tudjuk.

    [ Szerkesztve ]

    Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

Új hozzászólás Aktív témák