Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz koxkids #186201 üzenetére

    Igazából az FL előtti Aurisnak az egyetlen baja az inverter mert a legtöbb (abban nem vagyok biztos, hogy mind) még nem erősített verzióval van szerelve amivel voltak olyan gondok, hogy elpukkant és nem olcsó a csere. Aztán -bár szubjektív kinek mennyire számít - de az FL Auris beltere mérföldekkel minőségibb mint az FL előttinek. Én is benne voltam ebben a dilemmában, csak én úgy, hogy ugyanazért a pénzért CT vagy FL Auris, és végül nem bántam meg a döntésemet. De az FL előtti Auris annyira "puritán" a másik kettővel összehasonlítva, hogy nálam szóba se jött. (Igen, én érzékeny vagyok a beltérre és a kültérre is. :B )

    Tom5: Röhögni fogsz, Doki16-nak Outlandere is volt. :DDD Fogalmazzunk úgy, hogy amiket leírt nekem kb az ingyen se kategória. Prius+-t (meg úgy a Priusokat általánosságban) nem nagyon ismerem. Annyit tudni kell, hogy a többi HSD-vel ellentétben az líthium akksis szóval ha gond van vele akkor egyben kell cserélni ami zsebbe nyúlósabb mint pár cella cseréje és egy összebalanszírozás mondjuk egy Auris vagy P2/P3 esetében.

    [ Szerkesztve ]

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák