Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integrale

    veterán

    válasz w333 #165663 üzenetére

    306 pedig rohadósabb fajta, és nem csak a küszöbök, mint a Puntok esetében.
    Plusz 306 esetében figyelni kell a hátsó hídra (40-70e Ft), elektromos ablakok mechanikájának tisztítására kenésére.

    A 160-at viszi mind a kettő, csak mikor érik el? Leon 14,5 - Pug 14,9 0-100 :Y

    [ Szerkesztve ]

    "Bad reklám is reklám too"

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz w333 #165663 üzenetére

    nekem meg tobb isminek is olyan autoja van, hogy nincs rajta egy rozsdapotty se sehol
    de egyik se volt csukva, pedig 15+ eves autok

    meg mondjuk nem is 2 evente 1x mossak le a muszaki elott

    azert van rohados Punto, mert uj koraban se volt draga kocsi, meg osztrákból azt hoztak konnyen ide
    az eleve kozelebb van, mint egy svajci-olasz eredetu lenne ahova 50-100k-val tobb egy tura, meg az osztrak sozas miatti rohadas hajlam miatt meg occsobbabbe adjak, mint azokat
    meg mondjuk svajciban ritkan kapsz fapad kivitelt, amivel az megint csak dragabb

    de ide lehetne irni a Punto helyett barmi mast is

    munkatarsam B6-s Passat-ja is sarvedocseres volt mar mindket oldalon, na? es az nemet auto volt
    csak azoknal meg a sarvedo alatti szivacsize dorzsoli ki belulrol a lemezt, es odacsapja a kerek a vizet
    erdekes volt latni, hogy a rozsdapotty nem az iven kezdoik egyik oldalon sem, hanem felette kb 10cm-l es 8 eves auto, nem 15+

    de felmész a hahu-ra siman talalsz BARMIBOL olyat, amiben a kuszob vagy a hatso kerekiv kezd pimposodni

    nekem is rohadt a punto elol az iveken amikor vettem, mert torve volt az eleje

    vettem ra ket hibatlan gyari, szinazonos sarvedot kb 10 eve bontoban es semmi baja sincs most sem

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák