Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz tboy93 #107966 üzenetére

    Én ezt már több autóval eljátszottam, nálam úgy látszik működik. Igaz, tudatosan nem is keresem a kapcsolatot azokkal a népségekkel, akik meghúzgált, lelakott autókat vesznek. :D

    Azt nem fizetik meg, hogy amíg használod, időközben ráköltesz 500K-1M-t az autódra, de hogy egy kormánybőrözést, meg egy lökös fújást ne csináltatnék meg eladás előtt 60-70K értékben az vicc. Pont ezért vásárolnak a kereskedésben, mert ki van suvickolva. A kereskedelemben már 50 éve m működik az, hogy a szépen csomagolt cuccot veszik le a polcról.

    Amikor Puntomat eladtam, amellett, hogy minden új volt benne, 20 ezerért políroztattam, hazajöttem, beálltam a garázsba, és ráhajtogattam az xxl-es autóponyvát, mikor jöttek megnézni, akkor húztam ki alóla. Megnézték, ki se akarták próbálni, egy fillért nem alkudtak. A képek is olyanok voltak ami összbenyomásában kellőképpen szinkronban volt a leírással. Természetesen a többi autó olcsóbban volt, ennél már csak egy drágábbat kínáltak, de az két évvel fiatalabb volt. Ennek ellenére kb 3 hét alatt elment, nem igazán lehetett belekötni semmibe, tehát nem volt miért elmenni másik autót nézegetni.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

  • Rick4

    félisten

    válasz tboy93 #107966 üzenetére

    Ja, és képes voltam kifizetni még 1000Ft-ot a hahun a nagyfelbontású képekre. :U Amúgy sem vagyok szarrágó típus, szeretem, ha elégedetten távozik (és soha vissza nem jön problémával) a vevő, pl a Multiplát lassan egy éve adtam el, de a mai napig heti szinten beszélünk a vevővel. Ja, egy olajcsere volt eddig, meg két izzó, mást nem kellett az autóra költeni. Nem vagyunk egyformák, nekem ez a megnyugvás.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák