Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Komester98

    újonc

    Szíves Üdvözletem mindenkinek!
    Sajnos lassacskán kimegy a divatból a jó kis 4-5 éve épített PC-m, ezért szeretnék újat építeni majd újév környékén, de azóta annyi új dolog létezik, hogy informatikus létemre inkább segítséget kérek. Olyan gépet szeretnék ami szintén 4-5 évig ki tudna szolgálni és akkor sem Lowon kellene játszanom.
    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?
    Játék és munkaeszköz, de a játék ami itt érdekesebb, vegyesen multi-single, de jelenleg a bf 2042 miatt építek újat.
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
    Szűz gép lesz.
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
    Teljes PC(2tb hdd, 1tb m.2 ssd, 16gb ram) + Monitor(144Hz vagy 1440p legyen, nem tudom melyik tesz többet a játékélményhez, ebben is segítséget szeretnék).
    4. Mennyi a kereted rá?
    550-600k, de ha picit megcsúszik sem baj
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)
    Nincs monitor
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
    Eddig Intel+Nvidia párti voltam, ezeket ismerem, de semmi bajom az AMD-vel (már).
    Használt cuccok is okésak nekem.
    Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.

Új hozzászólás Aktív témák