Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz #84744832 #88195 üzenetére

    Ezeket megvetted vagy ezt tervezed? Mert ha megvan, akkor lap nem lesz 30k alatt az msata miatt, ami viszont általános felhasználásra szinte semmivel nem gyorsabb.

    Hyper 212 a max kb, ami megéri ilyen célra.
    Gondolom melóhelyen hulladék házakba van, ami nem szellőzik. Oda egy turbina is kevés lenne.
    Mert jó áron van, giga van még picit drágábban, asus van légyegesen drágábban.
    Tudásra ezek ugyan azt képviselik már.
    Gigabyte h97m-d3h akkor. :)
    Asus h97m plus.
    Ezek árban már majdnem asrock h97 performance fatality,de tudásban lényegesen gyengébbek.

    "Nem szeretem a csak "fan vagyok és nekem az van akkor az a legjobb" embereket."
    ÉN sem szeretem.

    SSD kingston fury vagy kingston hyper x 3k legyen.
    V300 még véletlen se.

    ManUnited
    Core 2500 az jó.
    Be quiet tápk csendesebbek valamivel,de kérdés,hogy mennyivel drágábban.
    Táp egyedül terhelés alatt tud hangos lenni,de akkor meg megy a játék, amitől nem hallod.

    polcsy1
    Játék 0?
    Asrock h97m pro4 ~ 22k
    i5-4590, i7-4790~ 55k, 90k.
    cm hyper 212 evo ~ 10k
    2x8GB ddr3 corsair LP ( alacsony bordás, nem a tüskés) ~ 45k
    SSD: Hyper x 3k. ~ 21k
    cm n300, corsair 200R, fractal design core 2500 ~ 12-18k
    Fsp hexa+ 500W ~ 15k.
    Vga: gtx 750 Ti 2GB ~ 42k,de csak akkor ha játszol is vagy olyan munkát csinál, ami igényel vga teljesítményt is.

    Ha ragaszkodsz az amd-hez, akkr fx 8320, az általad írta MSI lap,de a hűtő ott méginkább édeskevés lesz , még alap órajelre is kb.
    Ott a minimum a hyper 212 evo.
    Ház szintén, ott az n300-at se biztos,hogy erőlteteném már, hanem core 2500, corsair 200R.
    FX jobban melegedős.
    VISZONT ez esetben mindenképp kell vga, mivel nincs integrált vga.
    Ha van játék vagy grafikai progi amihez kell, akkor 750 Ti. Visznont ha egyik se, akkor tuti nem vennék fx-et.

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák